Piyasa Takibi Etiketi

2014 Yılsonu için Altın Tahminleri

Geçtiğimiz yılın başından bu yana dalgalı seyrini devam ettiren ve toplamda % 28 oranında değer kaybeden altın, yatırımcının gözünde de değer kaybetmeye devam ediyor. Artık yatırımcılar altının güvenli bir emtia olmadığını düşünüyor ve altın alıp satmaktan uzak duruyor. Birçok analist altının yılsonu performansını analizlerle öngörme..

Devamını Okuyun

Altın Yatırımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Manevi anlamda yıllardır değerini kaybetmeyen altın, günümüzde her fiyat hareketiyle kazanç getiren bir yatırım aracı haline gelmiştir. Forex piyasası gibi yeni nesil finans piyasalarında eskiye göre çok daha iyi olanaklar altında ve güvenli bir şekilde yatırımı yapılmaktadır. Aynı zamanda kuyumcularda söz konusu olan işçilik masrafı..

Devamını Okuyun

Altın İşlemlerinden Kar Elde Etmek

Altına yatırım yapmak günümüzde hala geleceğe yatırım yapmak anlamına gelmektedir ve eski çağlardan beri altın manevi değerini hiç kaybetmemiştir. Eskiden altın işlemleri yalnızca kuyumcularda gerçekleştirilirken, günümüzde birçok finans piyasasında kazançlı şekillerde gerçekleştirilebilmektedir. Aynı zamanda eski yatırım yöntemlerin..

Devamını Okuyun