Canlı Altın Fiyatları ve Yorumları için Paratic.com Piyasalar Açıldı!

Canlı Altın Fiyatları ve Yorumları için Paratic.com Piyasalar Açıldı!Bir altın yatırımcısı için fiyatların canlı takip edilmesi, büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü fiyatlarda meydana gelecek değişimler, kazancınızı doğrudan etkilemektedir. Buna ek olarak farklı görüşlere sahip olmak adına, uzmanlar tarafından yapılan yorumları takip etmeniz de fiyatlardaki değişimlere geniş bir bakış açısıyla bakmanızı sağlayacaktır. Peki, bu kapsamda bir yatırımcı olarak neler yapılabilir?

Altın yatırımcılarının canlı fiyat ve yorum takibi yapabilmeleri adına http://piyasa.paratic.com isimli süper bir portal faaliyet göstermeye başladı. Finansal piyasalarda işlem gören yatırım araçlarının fiyatlarında değişimleri canlı canlı veren bu portal, oldukça kullanışlı ve yatırımcılara sunduğu hizmetin özellikleri sayesinde fazlasıyla beğenildi. Altın çeşitlerinden emtialara, dövizlerden paritelere kadar birçok enstrüman grubunun fiyatlarını ister masaüstünden ister mobilden anlık takip etmenizi sağlıyor.

Altın Fiyatları ve Yorumlarını Canlı Takip Etmek için Tıklayın!

Paratic Piyasalar, canlı fiyat ekranlarına ek olarak grafik çeşitlerini de sizlere sunuyor. Bu sayede fiyatlardaki değişimleri teknik açıdan incelemek isteyenlere de hizmet vermiş oluyor. Bildiğiniz gibi grafikler üzerinden yapılan teknik analizler, gelecek fiyat tahminleri yapmanız için gereklidir. Eğer grafikleri doğru analiz edebilir ve yorumlayabilirseniz doğru tahminler edinebilirsiniz.

Sunulan hizmetlerden bir başkası da ekonomik takvimdir. Bildiğiniz gibi açıklanan ekonomik takvim verileri, yatırım araçlarının fiyatlarını ya doğrudan ya da dolaylı olarak etkilemektedir. Bu nedenle yatırımcıların planlı bir şekilde bu verilerin açıklanmasını da takip etmesi gerekmektedir. Paratic Piyasalar sizlere bu hizmeti de anlık verilerle sunmaktadır.

Canlı fiyat takibine ek olarak daha birçok imkan sunan portal, her türden yatırımcıya hitap etmektedir. Verilen hizmetin, hem masaüstü hem de mobilde düzgün bir şekilde çalışması da büyük bir avantajdır. Bu nedenle böyle bir hizmet arıyorsanız takip edebileceğiniz güzel bir portal olduğunu aklınızın bir köşesine yazmanızı tavsiye ederiz. Yatırımcı kahvesi, not defteri, alarm gibi daha birçok özelliği ile ücretsiz bir hizmet almak için kaliteli bir portal olduğunu da unutmamalısınız.

PaylaşShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Kategoriler: Altına Yatırım

1 Yorum

  • M. Önder dedi ki:

    Paratic piyasalar abartısız gördüğüm en iyi site olmuş. Cidden tebrik etmek gerekli yazılımcısını, tasarımcısını.

Bir Cevap Yazın